BİZDEN HABERLER

Herodot Hasan Kaçan Aytaç'ın Reklamında "Helal Olsun" Diyor

     Türkiye gıda sektörünün en büyük üreticilerinden olan Aytaç, yeni reklam kampanyasıyla adından yine çok söz ettirmeye ve “Helal Olsun” dedirtmeye hazırlanıyor

     Sinan Çetin yönetmenliğinde çekilen ve Hasan Kaçan ile genç yetenek Ozan Demir’in rol aldığı reklamlarda, Aytaç’ın markakimliğinden yola çıkılarak ürettiği ürünlere esprili bir dille göndermeler yapılıyor. WBR İstanbul Reklam Ajansı tarafından Ajans Başkanı Ertan Özyiğit koordinasyonunda hazırlanan Aytaç’ın yeni reklam kampanyası, 5 ayrı filmden oluşuyor ve 5 farklı ürün grubunun doğallığı ve sağlıklı oluşu güldürü öğeleri kullanılarak vurgulanıyor.

     TSE tarafından verilen ‘Helal Et’ belgesini Türkiye’de ilk alan firma olan Aytaç’ın, yayınlanmaya başlayan yeni reklam kampanyası “Yapana da Yiyene de Helal Olsun” sloganıyla hafızalarda yer etmeye hazırlanıyor. Sucuk, piliç, meyve suyu, doğal kaynak suyu ve bisküvi ürünlerine çekilen toplam 5 reklam filmi, samimiyet teması altında, eğlenceli bir iletişim dilini kullanarak tüketiciye ulaşıyor. Sinan Çetin tarafından 3 günde çekilen reklam filmleri ve tüm kampanya WBR İstanbul Reklam Ajansı tarafından hazırlandı.